Přeskočit na obsah

Televize v restauracích

  Téměř každá restaurace, kavárna, případně jiná provozovna je v současné době vybavena televizními obrazovkami přinášejícími hostům hudební, kulturní nebo sportovní program.

  Obrazovky však můžete výhodně využít také k propagaci vlastních služeb, produktových akcí, vlastního kulturního nebo společenského programu, …

  Informujte hosty prostřednictvím vlastního televizního kanálu, který mohou sledovat během celého dne v prostorách vaší provozovny.

  Informační kanál (videotext) je soubor textových stránek doplněných grafickými prvky, fotografiemi případně videozáznamy, které jsou v daném pořadí a v nekonečné smyčce postupně zobrazovány na televizní obrazovce (vysílány na vyhrazeném televizním kanálu).

  Programový obsah infokanálu může jednoduše vyrábět pracovník marketingu na běžném kancelářském PC nebo si výrobu obsahu můžete objednat u nás jako službu – zajistíme, aby Váš informační kanál byl atraktivní a vždy aktuální.

  Zařazením „reklamy“ dalších podnikatelských subjektů (kulturních zařízení, barů, diskoték, sportovních zařízení) můžete vlastní infokanál proměnit v lukrativní zdroj příjmů.

  Větším provozovnám můžeme nabídnout síťové propojení reklamních panelů, tak aby na všech panelech běžel stejný program ve stejnou dobu. Toto propojení je možné také v rámci jednotlivých provozoven po celém světě.